Przeorganizowanie piwnicy od nowa

Metamorfoza piwnicy w domu jednorodzinnym – składającej się z kilku pomieszczeń. Klientowi zależało na uporządkowaniu dwóch najczęściej używanych części, do których miały zostać przeniesione rzeczy z pozostałych pomieszczeń.

Po przeprowadzonej Domowej Metamorfozie właściciel zyskał łatwy dostęp do najbardziej potrzebnych rzeczy i więcej miejsca, dzięki maksymalnie optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni.

Po
Po
Po
Przed
Przed
Po
Po
Po
Przed
Przed

Zakres Domowych Metamorfoz obejmował:

  • posegregowanie i uprzątnięcie rzeczy znajdujących się w piwnicy, takich jak: pamiątki rodzinne (zeszyty dzieci ze szkoły, pierwsze rysunki, zasuszone kwiaty ze ślubu), buty i ubrania sportowe, walizki i torby podróżne, sprzęty do rehabilitacji, meble ogrodowe (powieszone na specjalnych hakach pod sufitem, w celu jak najlepszego wykorzystania przestrzeni),
  • poukładanie przedmiotów kategoriami.

 

Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button