Niezwykła metamorfoza piwnicy nieodgracanej przez 20 lat

Po
Po
Po
Przed
Przed

Metamorfoza piwnicy w starym bloku. Uporządkowanie i przeorganizowanie piwnicy zleciła nam przesympatyczna starsza Pani, właścicielka piwnicy, która nie zaglądała do niej ponad 20 lat (tak bardzo obawiała się, co tam zastanie). 

Pamiętała tylko, że będą tam bardzo ważne z powodów sentymentalnych dokumenty po jej ojcu i mężu. Pierwotnie plan zakładał pozostawianie większej ilości przedmiotów i pamiątek, niestety okazało się, że zwierzęta pomieszkujące w piwnicach budynku wyrządziły wielkie szkody i ponad 90% rzeczy nadawało się już tylko do wyrzucenia. 

Mimo to właścicielka jest bardzo szczęśliwa. Już zleciła nam kolejny projekt, porządek w szafach i pawlaczach w mieszkaniu:
„Pani Mario, cudownie, teraz mam tyle miejsca w piwnicy, że możemy uporządkować szafy i zrobić wolne miejsce, wynosząc do piwnicy część rzeczy!”.

Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button