Często rozmawiając z Klientami, słyszę to pytanie. Zastanówmy się wspólnie.

Zastanów się, ile czasu musisz pracować na kwotę pieniędzy, z której rezygnujesz, aby uatrakcyjnić swoją ofertę w oczach kupującego.

Home staging to rozwiązanie, które pozwala wydobyć potencjał Twojej nieruchomości tak, aby podnieść jej atrakcyjność w oczach potencjalnego nabywcy.

Dzięki temu zyskujesz:

  •  CZAS (większe zainteresowanie ogłoszeniem to większa szansa na szybką sprzedaż)
  • PIENIĄDZE (kupujący, który widzi potencjał i wartość Twojej oferty rozumie, dlaczego nie zamierzasz znacząco obniżać ceny).

Masz tylko 30 sekund, by zainteresować klienta swoją ofertą, dlatego profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem jest tak ważne.

Pamiętaj, że nie ma drugiego pierwszego wrażenia.

Dlatego mieszkanie musi odpowiednio się prezentować, by przyciągnąć uwagę i zachęcać do kupna/wynajmu już w momencie wystawienia oferty do Internetu.

Jako właściciel nieruchomości masz do niej sentyment i patrzysz na nią zupełnie innymi oczami, niż potencjalni klienci – jak na ukochane miejsce (z którym łączy Cię wiele wspomnień), a nie produkt na sprzedaż. Jednak przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości to spojrzenie klienta ma kluczowe znaczenie, ale tak naprawdę liczą się jego emocje. Dlatego mieszkanie lub dom musi być odpowiednio przygotowane pod kątem sprzedaży czy wynajmu.

Zanim się przygotuje ogłoszenie w Internecie, warto zastanowić się, czy Twoje mieszkanie jest gotowe na prezentację, na pokazanie go potencjalnym Klientom.

Pamiętaj, że trzeba zaprezentować uporządkowaną i zorganizowaną przestrzeń, ładne i przytulnie urządzone wnętrze, gotowe do zamieszkania, w którym nie trzeba już nic robić, ani remontować.

Home staging – skuteczna sprzedaż nieruchomości

Home staging jest tak skuteczny, ponieważ opiera się na wiedzy z zakresu marketingu, sprzedaży nieruchomości i znajomości czynników, które wpływają na decyzję klientów o zakupie lub rezygnacji z kupna/wynajmu nieruchomości.

Home staging pozwala wyeliminować błędy i zastosować sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które pomogą sprzedać nieruchomość szybko i często bez konieczności obniżenia ceny a niejednokrotnie z większym zyskiem.

Home staging odpowiada na pytania nurtujące każdego właściciela nieruchomości: Na co zwraca uwagę klient przy zakupie nieruchomości? Jak zrobić dobre wrażenie na kliencie? Jak przygotować ofertę sprzedaży/wynajmu nieruchomości, by przyciągała jak najwięcej oglądających? Jak wreszcie zaprezentować mieszkanie lub dom, by pokazać w pełni jego atuty i potencjał i przekonać, że to wymarzony dom, w którym będzie przyjemnie się mieszkać.

Dlatego skorzystanie z usługi home stagingu to świetne rozwiązanie, które zwiększa szansę, by oferta nieruchomości cieszyła się jak największym zainteresowaniem i doprowadziła do sfinalizowania oferty.

Dlatego jeśli:

  • chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość bez znacznego obniżania ceny,
  • pomimo wystawienia oferty w Internecie nie ma nią zainteresowania,
  • potencjalni klienci, którzy widzieli mieszkanie, nie zdecydowali się na zakup,
  • nie wiesz, jak zrobić pierwsze dobre wrażenie na klientach oglądających Twoją nieruchomość,
  • potrzebujesz pomocy specjalisty, który powie Ci, jak przygotować lub poprawić ofertę, by zwiększyć jej skuteczność (jak zrobić atrakcyjne zdjęcia i jak napisać dobry tekst)…

…to zdecydowanie warto skorzystać z usług Home Stagera.

Pomogę Ci profesjonalnie przygotować Twoją nieruchomość, dzięki czemu szybciej znajdziesz nowych najemców lub kupców.

Dowiedz się więcej o usługach home stagingu w Domowych Metamorfozach.

Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button