Chcesz przeorganizować i uporządkować przestrzeń w Twoim domu? Nie wiesz, jak zabrać się za odgracanie garażu? W Twojej szafie trudno coś znaleźć? W każdym przypadku usługa declutteringu jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Decluttering – porządkowanie i organizowanie przestrzeni w domu

Znasz to uczucie, gdy nie możesz znaleźć nic w szafie, która jest przepełniona ubraniami, które odkładasz na „inną okazję”?

Może pokój Twojego dziecka przypomina sklep z zabawkami, które zbierają kurz i nie wiesz gdzie pomieścić nowe, które bardziej odpowiadają etapowi rozwoju Twojej pociechy.

A może jesteś szczęśliwą posiadaczką piwnicy, po której coraz trudniej się poruszać ze względu na ilość nagromadzonych przedmiotów, które odkładałaś akurat tam, gdzie była wolna przestrzeń.

Być może masz garaż, w którym nie ma już miejsca na samochód, za to świetnie spełnia rolę przechowalni wszystkich rzeczy, z którymi nie wiedziałaś co zrobić w danym momencie.

Czy na samą myśl o tym, żeby „coś z tym wreszcie zrobić”, ogarnia Cię przerażenie i przypominasz sobie o innych ważnych rzeczach do załatwienia jak sprawdzenie, co słychać u znajomych na Facebooku, wyjście na zakupy czy obejrzenie kolejny raz ulubionego filmu?

Decluttering (z angielskiego „odgracanie”) to przywracanie porządku i funkcjonalności we wnętrzach.

W domu spędzamy znaczącą część swojego życia. To tutaj czujemy się dobrze, bezpiecznie, przytulnie. Tu przeżywamy radosne chwile i spędzamy czas z najbliższymi. Dlatego tak ważne jest, aby pomieszczenia spełniały swoją funkcjonalność, a przedmioty upiększały nam wnętrza, a nie zagracały.

Trudno jednak samodzielnie zabrać się za uporządkowanie i przeorganizowanie swojego domu, tym bardziej, jeśli nagromadziliśmy mnóstwo rzeczy, których ciągle przybywa i nie wiemy, od czego zacząć porządki.

Decluttering to usługa, w ramach której profesjonalny doradca pokazuje, jak przywrócić porządek i funkcjonalność we wnętrzach. Nie ma to nic wspólnego ze sprawdzaniem czystości w Twoim domu, czy też pomaganiem w sprzątaniu. Jako ekspert declutteringu pokazuję, jak krok po kroku zaprowadzić ład i przyjazną przestrzeń w Twoim domu. Wspieram, doradzam, co wyrzucić, jak poukładać rzeczy, by nie zagracały miejsca. Dzięki temu proces odgracania jest prostszy, szybszy i przyjemniejszy.

Porządkowanie szafy, garderoby

Decluttering – organizowanie i porządkowanie może dotyczyć całego domu /mieszkania lub jego części – np. porządkowanie szafy czy garderoby.

Jeśli w Twojej szafie trudno znaleźć jakieś ubranie, bo wszystko jest wrzucone w półki bez organizacji – decluttering pomoże to zmienić. Przy wsparciu doradcy declutteringu dowiesz się, jak poskładać ubrania i jak zoptymalizować miejsce w szafie (nawet jeśli masz go niewiele), by zmieściło się w niej wszystko, co potrzebne, w tym miejsce na ubrania wiszące, buty, biżuterię, a także na przechowywanie np. ciepłych pledów.

Porządkowanie garażu, piwnicy

Zagracone garaże i piwnice to często zmora właścicieli nieruchomości. To miejsca, w których ilość nagromadzonych przedmiotów, centymetry kurzu i pajęczyn w kątach skutecznie odstraszają, by zabrać się za porządki. Decluttering sprawdzi się świetnie także w tym przypadku – dzięki mojemu doświadczeniu i fachowej pomocy porządkowanie i odgracanie garażu czy piwnicy pójdzie w szybkim tempie i pogodnej atmosferze. Dzięki wskazówkom dowiesz się, od czego zacząć porządkowanie i jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń, by zyskać więcej miejsca. Efekt? Nagle w garażu zmieści się nie tylko (albo w końcu ) auto, ale też rowery, opony narzędzia i inne rzeczy, a w piwnicy znajdzie się dodatkowe miejsce na nowe przetwory.

Jeśli jesteś zainteresowany pomocą w uporządkowaniu i przeorganizowaniu przestrzeni – dowiedz się więcej o declutteringu.

Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button