dzisiaj są moje 41 urodziny.

Kocham ten dzień, prezenty, telefony z życzeniami od samego rana  i świętowanie, w tym roku cały weekend.

 

Od dziecka lubiłam urodziny i nigdy nie miałam problemu z wiekiem. Mówią, że podobno kobiecie nie wypada mówić ile ma lat.  ale ja mam to centralnie w nosie, wyznaję zasadę, że ważne jak się człowiek czuje sam ze sobą.

Poza otrzymywaniem prezentów również bardzo lubię je wręczać.

Dlatego z okazji moich urodzin mam też mini prezent dla Ciebie.

Ponieważ moją pasją jest decluttering – odgracanie przestrzeni. I home staging – przygotowywanie mieszkań na wynajem, to specjalnie dla Ciebie opracowałam dwie listy do pobrania.

Kliknij POBIERZ, drukuj i działaj i pamiętaj, że wszystko jest do ogarnięcia!!

Pomyślałam, że urodziny to też dobry pomysł i okazja by napisać tutaj trochę więcej o sobie.

 1. Jestem z Warszawy, wychowałam się na Mokotowie, a od ponad 10 lat mieszkam na Woli.
 2. Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym ze specjalizacją oligofrenopedagogika.
 3. Kocham przyrodę i zwierzęta i staram się jeździć w takie miejsca na wakacje by móc obcować z naturą.
 4. Miłość do zwierząt przekazali mi rodzice, zawsze w naszym domu były psy, tzn. jamniki 😊 i koty. Jako dziecko miałam też kanarka.

 

 1. W tym roku miałam jechać na wakacje do Kenii, ale z powodu pandemii odwołaliśmy z mężem wyjazd.
 2. Na mojej liście miejsc do odwiedzenia jest m.in. Baya California i pływanie z wielorybami.
 3. Mam przyrodniego brata, który jest starszy ode mnie o 19 lat. Jarek ma żonę i synka, którego zabieram do kina albo na wakacje.
 4. Pracowałam w swoim życiu w wielu branżach. Byłam hostessą na różnych targach i eventach, a od liceum dorywczo pracowałam jako niania do końca studiów i jeszcze dłużej. Mam w tej dziedzinie ukończonych wiele szkoleń i kursów. Byłam opiekunką na koloniach, a także wychowawcą w internacie specjalnym, specjalistą d.s marketingu w firmie produkującej zbiorniki na gnojówkę i gnojowicę (bardzo dochodowy biznes). Wiele lat pracowałam w agencjach reklamowych jako senior account. Byłam też krótko menadżerką sali zabaw dla dzieci. Tuż przed założeniem własnej firmy pracowałam w dziale marketingu wielkiej korporacji z branży mięsnej, a teraz mięso jadam miej więcej 1-2 x w miesiącu.
 5. Kocham dzieci, ale swoich jeszcze nie mam, za to mam kuzynki, które czasami u nas nocują, chodzimy do kina i na wycieczki i się wspólnie wygłupiamy.
 6. Mój tata jest naukowcem i jak miałam kilkanaście miesięcy to wyjechał na Antarktydę służbowo i tam spędził ponad rok. Jest umysłem ścisłym, zupełnie odwrotnie niż ja 😊

 1. Kocham podróże, zwiedzać nowe miejsca i poznawać nowe kultury i smaki.
 2. Moja babcia była tłumaczką języka włoskiego, więc od dziecka mnie też uczyli tego języka 😊 kocham Włochy, włoską muzykę lat 60’ i włoską kuchnię.

 1. Jestem rozwódką i tak, życie jest piękne po rozwodzie 😊 . Mam teraz najcudowniejszego męża na świecie i nie planuję „do trzech razy sztuka” 😊
 2. Kocham porządkować, układać, ale nie lubię prasować, dla mnie to strata czasu.
 3. Nauczyłam się jeździć samochodem jak miałam 12 lat. Do dzisiaj kocham jeździć, najchętniej dużymi autami, takimi naprawdę dużymi.
 4. Kiedyś bardzo wstydziłam się wystąpień publicznych, tych szkolnych, a potem np. prezentacji dla klientów z wielkich korporacji. Jeszcze kilka lat temu w życiu bym się nie zgodziła  na występy przed kamerą, a co dopiero na żywo jak np. w Dzień dobry TVN. Teraz telewizja, wykłady, nagrania on line sprawiają mi naprawdę dużo frajdy.

 

 1. Lubię uczyć innych, dzielić się wiedzą i podobno jestem w tym bardzo dobra, niektórzy mówią, że wręcz stworzona do tego. Dlatego w tym roku z Akademią Stagingu przygotowaliśmy pierwsze w Polsce szkolenie z Declutteringu. W listopadzie jest druga edycja.
 2. Martwi mnie przyszłość naszej planety i staram się małymi krokami wdrażać w życie działania, które mogą ją ochronić.
 3. W dzieciństwie chodziłam do szkółki łyżwiarskiej, ale na jednej lekcji trener na mnie strasznie nakrzyczał i więcej tam nie poszłam.
 4. Nie lubię piwa, ale Prosecco to zupełnie inna historia.
 5. Dużo czasu w dzieciństwie spędziłam w szpitalach i do dzisiaj mam awersję do igieł i sal zabiegowych.
 6. Nie będę pisać 41 rzeczy na mój temat, tylko dlatego, że kończę dzisiaj 41 urodziny. Zostawię część dla siebie. Mama zawsze mówiła, że kobieta powinna być tajemnicza, a moja mama była bardzo mądrą kobietą.

 

Autorka

Call Now Button