Grudzień to z jednej strony miesiąc, który upływa na przygotowaniach do świąt i cieszeniu się tą cudowną atmosferą. W radiu 50 razy dziennie leci „Last Christmas” i „All I want for Christmas is you” co mi osobiście się bardzo podoba 🙂 . Ulice i wystawy sklepowe mienią się kolorami światełek i ozdób świątecznych.

Z drugiej strony to czas podsumowań, zamykania tematów zaplanowanych na bieżący rok i planowanie nowych na następny, 2021.

Ja  w grudniu planuję dokończyć wszystkie kursy online, które w tym roku zakupiłam i obejrzeć kilka filmów na Netflix. Ponieważ na Święta wyjeżdżam, to cały ten szał przygotowań w tym roku mnie nie dotyczy.

Dla tych z Was, którzy mają sporo do ogarnięcia przed Świętami, przygotowałam planner, który z pewnością ułatwi Wam planowanie.

Kliknij i pobierz planner.

Planner przedświąteczny 2020.

Wesołego grudnia!

 

 

Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button