Przeczytałam kilka podsumowań i pomyślałam wow, ale niektórzy dużo osiągnęli w 2020 roku i postanowiłam spisać sobie co ja zrobiłam zawodowo.

Okazuje się, że całkiem sporo 🙂

STYCZEŃ

Po bardzo smutnej i ciężkiej końcówce roku 2019 m.in odejściu mojej mamy, staram się patrzeć pozytywnie na to co przyniesie Nowy Rok.

W grudniu tuż przed Wigilią oddałam klientowi mieszkanie na wynajem po generalnym remoncie. Z dwóch pokoi zrobiliśmy 3 niezależne pokoje. Mieszkanie częściowo wynajęło się jeszcze przed Sylwestrem 🙂

Nie wiem, jak w tych emocjach ogarnęłam ten projekt, ale wyszło bardzo dobrze. Jestem mocno zadaniowa i po raz kolejny przekonałam się, że nawet w dużym stresie realizuję zobowiązania do końca.

14.01.2020 w moim ulubionym DDTVN pokazuję jak ogarnąć szafę, jak ją sprytnie uporządkować.

Jak sprytnie uporządkować szafę? Wyjmij wszystko i podziel na kategorie!


Skopiuj i wklej ten kod na swoją witrynę, aby osadzić element

Pod koniec stycznia kolejny zostałam zaproszona do ASBiRO, by poprowadzić wykład o home stagingu. Za każdym razem robię to z wielką przyjemnością, ponieważ jest to prywatna uczelnia, która od podstaw uczy biznesu i przedsiębiorczości. Wykładają na niej praktycy z konkretnym doświadczeniem w swojej dziedzinie. Tym razem czułam, że nie dałam z siebie 100%, emocje związane z żałobą dają o sobie poznać.

Luty

Postanawiam odpocząć, dać sobie czas na żałobę, biorę oficjalnie urlop od pracy, spotkań biznesowych i skupiam się na sobie.

To była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam w ostatnim czasie. Po pierwsze po prostu odpoczęłam, fizycznie i psychicznie. Po drugie miałam możliwość zastanowić się na spokojnie, w jakim kierunku chcę dalej iść, co chcę robić, z jakimi klientami chcę pracować. Przecież po to założyłam własną firmę, by robić to co lubię i z kim lubię.

Marzec

Kontynuuję urlop, chodzę na spacery, mam wyjechać nad polskie morze do naszego (mojego i męża) ulubionego hotelu BALTIVIA, ale korona wirus psuje plany i zamykają hotel.

Powoli uczymy się nowej rzeczywistości.

Zaczynam publikować filmiki na IGTV, pierwszy o tym jak sprytnie zorganizować miejsce w mieszkaniu na kuwetę kota 🙂

KWIECIEŃ

Agnieszka Nortey zaprasza mnie do wspólnego podcastu nt. garderoby, ubrań, porządków w szafie, wyszła z tego bardzo ciekawa rozmowa.

Szafa dobrze zorganizowana – rozmowa z Agnieszką Nortey

Klient, któremu remontowałam w grudniu mieszkanie, wraca do mnie z prośbą o przygotowanie kolejnego mieszkania na wynajem.

Powoli wracam do pracy. Tak mi się wydawało, że powoli, a okazało się, że mimo pandemii bardzo energicznie.

Rozpoczynam pracę nad projektem, kalkulacja najlepszej opcji wynajmu. Potem, po akceptacji klienta, generalny remont mieszkania, aranżacja. Koordynacja prac ekipy i zakupy wnętrzarskie.

Wielkanoc, miała być w Barcelonie, ale nie ryzykowaliśmy. Spędzam z mężem, tatą i jamnikiem na naszej działce w lesie pod Warszawą. To miejsce w 2020 pokochaliśmy jeszcze bardziej. Las, spokój, cudowni sąsiedzi-przyjaciele, ptaki, wiewiórki i zero korona wirusa.

Mąż spędza większą część home office 2020 na działce, ja z powodu projektów w Warszawie dojeżdżam w wolnej chwili.

Pomiędzy projektami mam okazję rozmawiać z ciekawymi kobietami na ciekawe tematy, m.in. z Beatą Tadlą w Radio Zet o odgracaniu.

Rozmowa Beaty Tadli w Radio ZET

Pod koniec kwietnia z Akademią Stagingu prowadzimy webinar o declutteringu, jak się później okazuje, był to początek dużego wspólnego projektu.

MAJ

Prace remontowe trwają w najlepsze, w międzyczasie spotykam się z klientami na konsultacje home stagingowe i declutteringowe.

W DDTVN pokazuję jak sprzedać używane ubrania on line. Pierwszy raz nie jadę do studia, tylko ekipa TV przyjeżdża do mojego domu, jest inaczej, coś nowego, ale wyszło super.

Sprzedaż ubrań w sieci – jak przygotować?

CZERWIEC

W dzień dziecka w DDTVN razem z moją ulubioną dziennikarką stacji Kasią rozmawiamy o tym jak przygotować dziecięce ubranka na sprzedaż.

Sprzedaż ubranka dla dzieci w Internecie – jak to zrobić?

Remont zakończony, klucze przekazane klientowi i klient zleca kolejny remont, tym razem na Mokotowie. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ po pierwsze wychowałam się na Mokotowie, chodziłam do liceum 5 min od mieszkania klienta, więc wracam w moje okolice, a po drugie to kamienica, więc nowe wyzwanie.

Projekt okazał się większy, niż planowaliśmy, w kamienicy zaskoczyło nas kilka „rozwiązań budowlanych” z lat 60’, ale ze wszystkim daliśmy radę. Mam super ekipę i nerwy na wodzy

Pod koniec czerwca jestem gościem na Gali stagingu u Klaudii, dziewczyna idzie jak burza z bohostagingiem.

LIPIEC

Remontujemy w kamienicy, ja jak mam chwilę wolną to uciekam do lasu, do męża  🙂

Odpalam moją nową piękną stronę internetową, którą wykonał dla mnie zespół Karoliny Kiesner.

Na IGTV pojawia się kolejny filmik, tym razem jak sprytnie ulokować pralkę w mieszkaniu, tak by nie bolały nas plecy przy robieniu prania.

Z Akademią Stagingu ogłaszamy zapisy na pierwsze w Polsce szkolenie z declutteringu!! Jestem bardzo podekscytowana!

Dużo pracy i serca włożyłam w to szkolenie.

Wojtek Woźniczka zarosił mnie do rozmowy o odgracaniu i nieruchomościach, rozmowa jest dostępna na jego vlogu, do dzisiaj było 1400 wyświetleń.

SIERPIEŃ

Nadal remontujemy, ale już kończymy. To był duuuży i skomplikowany remont, generalny. Z nową elektryką, która wymagała dużo zmian, poprawek, nowej instalacji, nową hydrauliką, podłogą, która w kamienicach często jest zagadką. Projekt wymagał zamiany pomieszczeń, zrobienia kuchni w starym pokoju, a w starej kuchni nowego pokoju. Dużo zmian, ale efekt super. Klient zadowolony, pokoje wynajęte.

Metamorfoza mieszkania 2-pokojowego na 3-pokojowe na wynajem dla studentów – Warszawa-Mokotów – Home stagin pod wynajem

 

Jadę do Łodzi na home staging mieszkania na wynajem, po mojej metamorfozie mieszkanie sprzedaje się w dwa dni po zamieszczeniu ogłoszenia!

Dostaję zlecenie dla nowego klienta remontu mieszkania na wynajem. Rozpoczynam pracę nad koncepcją i budżetem.

Z polecenia znajomej jadę na konsultację 40 km od Warszawy, by pomóc odgracić dom. Okazuje się, że to moja najdłuższa (8 h) konsultacja i jedna z ciekawszych, jakie miałam, do tego w przepięknych okolicznościach przyrody. Wracam później kilkakrotnie na wspólne odgracanie z klientami. W ten sposób Kasia, która mnie poleciła, ma przestrzeń wolną i uporządkowaną do zainstalowania super systemów garażowych

WRZESIEŃ

Rusza pierwsza w Polsce edycja mojego autorskiego szkolenia z declutteringu. Razem z Akademią Stagingu przygotowaliśmy szkolenie online i poprowadziliśmy je wspólnie.

Szkolenie Decluttering – Jak ogarnąć dom? Odgracanie i porządkowanie

Byłam zaskoczona, jak bardzo odnalazłam się w prowadzeniu szkoleń, wykształcenie pedagoga specjalnego jednak się przydało po raz kolejny w mojej pracy.

Uczestniczki zadowolone, dużo pozytywnych opinii i komentarzy. Ja szczęśliwa i po raz kolejny zadowolona z tego co robię i z kim robię.

Rozpoczynam remont kolejnego mieszkania na wynajem, w Ursusie.

Organizuję mini metamorfozę mieszkania na sprzedaż na warszawskim Muranowie, właścicielka nie mogła go sprzedać od kilku miesięcy, a po remoncie i HS sprzedała go w 1,5 tygodnia.

PAŹDZIERNIK

To miesiąc moich urodzin. W tym roku 41! Na szczęście wiek nigdy nie był dla mnie tematem, każde urodziny traktuję jako świetny powód do świętowania.

Urodziny.

W międzyczasie mam przyjemność wystąpić na Archiday. Opowiadam case study z declutteringu mieszkania pospadkowego i wykładam o delcutteringu w nieruchomościach. Oczywiście online z powodu pandemii.

Koniec remontu mieszkania na wynajem w Ursusie, rozpoczynam poszukiwania najemcy. Właścicielka zleciła mi zarządzanie swoim mieszkaniem.

LISTOPAD

Druga edycja szkolenia z delcutteringu. Znowu na początku stres, trema, ekscytacja. Uczestniczki zadowolone, w świat wypuściliśmy z Akademią Stagingu kolejną grupę dziewczyn, ekspertek z odgracania.

Spotykam się na konsultach home stagingowych i declutteringowych z bardzo ciekawymi klientami.

Odgracam wspólnie z nową klientką jej dom pod Warszawą, duży projekt, super właścicielka domu. Prace idą szybko i w bardzo miłej atmosferze. Kolejne pomieszczenia tracą niepotrzebne rzeczy, a właścicielka zyskuje uśmiech i radość w sercu.

Dowiaduję się przypadkiem, że jestem nominowana w konkursie Mieszkanicznika. Pełne zaskoczenie i radość.

Mieszkanicznik roku nagrody w kategorii design home staging pośrednik nieruchomości

GRUDZIEŃ

Podpisuję umowę wynajmu z nowym najemcom w mieszkaniu, które objęłam w zarządzanie.

Z Akademią Stagingu mamy zaplanowane kolejne edycje i pierwsze zapisane osoby na szkolenie w styczniu i marcu 2021.

Dowiaduję się oficjalnie, że zwyciężyłam w konkursie Mieszkanicznika w kategorii Architektura i Design (projekt wnętrza, home staging) rozpiera mnie duma i radość.

Wyjeżdżam na Święta do Gdańska, by odpocząć i złapać energię na Nowy Rok.

Sylwestra spędzam, tak jak lubię najbardziej, na kanapie z mężem w dresie i z phad thai domowej roboty. Kończę 2020 i zaczynam 2021 rok w najlepszym towarzystwie.

Autorka

Call Now Button