fbpx

O mnie

Mam na imię Maria, jestem prekursorką  declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam układać, sprzątać, organizować przestrzeń wokół siebie. Uwielbiałam pudełka, przegródki, szkatułki, w których mogłam poukładać wszystkie przedmioty tak, by miały swoje miejsce. Dawało mi to spokój wewnętrzny i więcej swobody – widząc porządek wokół siebie, mogłam skupić się na rzeczach dla mnie ważnych.

Maria Ernst Zduniak decluttering

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Praktyczne doświadczenie w declutteringu (organizacji i porządkowaniu przestrzeni, by była maksymalnie funkcjonalna) zdobyłam, gdy zamieszkałam w swoim pierwszym mieszkaniu na 26,5 m2. Gdy pojawił się w nim mój chłopak, a także dwa koty, każdy centymetr był na wagę złota. Pomimo małego metrażu, zaaranżowałam mieszkanie tak, że miałam salon, jadalnię, biuro domowe i pokój gościnny w jednym.

Ba! Znalazło się nawet miejsce na osobną toaletę dla kotów, aby ich kuweta nie zagracała pomieszczenia (częsta bolączka właścicieli kotów)! Wystarczyło postawić pralkę w łazience na specjalnej półce (zero schylania się po pranie), a pod nią umieścić kuwetę, do której zwierzaki wchodziły bezpośrednio z salonu przez specjalną dziurę w ścianie. To był prawdziwy hit, a samo rozwiązanie wykorzystałam już w innych mieszkaniach.

50983460_374993116412902_3600568431337847596_n
Maria foto
2 Skadrowana Maria Ernst_20190121-4

PRACA I PASJA

Potem były przeprowadzki, kolejne mieszkania i metamorfozy wnętrz znajomych, które dały mi pole do popisu i rozwoju swoich umiejętności. Następnie profesjonalne szkolenia z home stagingu – przygotowywania nieruchomości na sprzedaż, gdzie uporządkowana przestrzeń i odpowiednio zaaranżowane wnętrza grają ogromną rolę i pozwalają więcej zarobić sprzedającemu.

Nie mogę uwierzyć,
że mam tyle miejsca.

Zachęcona opiniami znajomych i pierwszych klientów, którzy zaczęli się szybko pojawiać („Wow. Mój dom wygląda jak nowy.”, „Nie mogę uwierzyć, że mam tyle miejsca.”, „Jaki cudowny porządek! Mój dom jest nie do poznania!”), postanowiłam zamienić swoją pasję w pracę i robić to, co kocham i co lubię robić najbardziej.

TAK POWSTAŁY DOMOWE METAMORFOZY

Teraz pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój.
Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Chętnie pomogę także Tobie. Jeśli jesteś gotowa/gotowy na przeorganizowanie i uporządkowanie domu i potrzebujesz wsparcia lub chcesz przygotować profesjonalnie nieruchomość na sprzedaż – możesz na mnie liczyć.

Zapraszam Cię na Domowe Metamorfozy!
Maria Anna Ernst – Zduniak

PS. Chcesz dowiedzieć się więcej o mnie? Przeczytaj całą moją historię tutaj.

o-mnie-new
Call Now Button