Profesjonalny REMONT

nieruchomości

Remonty

POMOGĘ CI PRZEPROWADZIĆ REMONT NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM LUB SPRZEDAŻ. ZAARANŻUJĘ. ZADBAM O EKIPĘ. KUPIĘ POTRZEBNE MATERIAŁY I WYPOSAŻENIE. PRZEJMĘ WSZYSTKIE UCIĄŻLIWE OBOWIĄZKI Z NIM ZWIĄZANE.

Własne mieszkanie na wynajem lub sprzedaż to doskonałe źródło dodatkowego dochodu. Jednak, aby tak było, musi spełniać oczekiwania potencjalnych najemców, zainteresować ich i sprawić, że pomyślą – „to jest to!”

Z pewnością zgodzisz się ze mną, że lubimy pięknie mieszkać, otaczać się ciekawymi przedmiotami, żyć w funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzu. Najemcy również to cenią i przywiązują coraz większą uwagę do aranżacji szczególnie na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Nic dziwnego, w końcu przytulne miejsce do życia wpływa na nasze samopoczucie.

DSC_8770

OBEJRZYJ WIDEO

Jeśli:

 • masz trudność z wynajmem lub sprzedażą nieruchomości, a na Twoje ogłoszenia w Internecie nie ma odzewu,
 • nie masz czasu na remont mieszkania pospadkowego, choć wiesz, że jest potrzebny,
 • przeraża Cię wizja remontu, bo masz za sobą złe doświadczenia z ekipami,
 • nie wiesz, jak ciekawie urządzić wnętrze, by miało „duszę”,
 • obawiasz się wysokich kosztów związanych z remontem,

…mam dla Ciebie rozwiązanie odpowiadające na wszystkie wymienione potrzeby!

Wyobraź sobie remont…

 • wymagający od Ciebie jedynie kilku godzin zaangażowania,
 • przeprowadzony w terminie przez sprawdzoną ekipę, której nie musisz nadzorować,
 • podczas którego nie spędzasz długich godzin w sklepach budowlanych i wnętrzarskich, przeglądając strony internetowe, zastanawiając się, co wybrać i porównując ceny,
 • po którym nie musisz sprzątać, skręcać i ustawiać mebli, prasować i wieszać zasłon.

Brzmi jak marzenie? Tak właśnie wygląda remont pod klucz. Ze mną stanie się rzeczywistością.

Jak wygląda współpraca?

1.

Konsultacja home stagingowa

Najpierw umawiamy się na konsultację home stagingową, podczas której obejrzę Twoją nieruchomość. Porozmawiamy o tym:

 • kto ma być najemcą (studenci, osoby pracujące, małżeństwo/para, rodzina z dzieckiem),
 • jak poprzez zmiany aranżacyjne podkreślić atuty nieruchomości, by wyróżniała się na tle innych, była funkcjonalna i dobrze prezentowała w oczach potencjalnego najemcy,
 • jak sprawić, aby ewentualne mankamenty mieszkania nie były widoczne.

Jeśli okaże się, że niezbędny jest remont całości lub części Twojej nieruchomości, przejdziemy do kolejnego punktu.

2.

Omówienie zakresu prac remontowych

Na tym etapie porozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach względem nieruchomości. Opowiem Ci o tym, co w mojej ocenie wymaga remontu, by zwiększyć jej potencjał.

3.

Wycena prac remontowych

Kolejny krok to określenie budżetu i wycena prac remontowych, którą przygotuję. Doskonale rozumiem, że nie chcesz wydawać dużych kwot na remont nieruchomości pod wynajem czy na sprzedaż, dlatego:

 • zaproponuję Ci ekonomiczne rozwiązania, które pozwolą odmienić Twoje mieszkanie stosunkowo niskim kosztem,
 • wykorzystam pasujące do aranżacji elementy wyposażenia, które już masz,
 • wytropię dla Ciebie najkorzystniejsze promocje w sklepach budowlanych i wnętrzarskich.

4.

Koncepcja aranżacyjna
(mood board)

– rekomendacje kolorystyki, wyposażenia

Następnie przedstawię koncepcję aranżacyjną w postaci mood boardu. To tablica inspiracji, na której pokażę Ci próbki elementów takich jak: kolorystyka, faktury, desenie, meble, oświetlenie, dekoracje, materiały, które proponuję wykorzystać w Twoim mieszkaniu.

Aranżuję wnętrza tak, by znalazło się w nich miejsce do przechowywania, pracy, spania, relaksu, spożywania posiłków.

5.

Przygotowanie listy pełnego wyposażenia

Otrzymasz ode mnie szczegółową listę niezbędnego wyposażenia, które proponuję zakupić. Da Ci ona kontrolę nad wydatkami oraz obraz tego, jaką kwotę, na co planuję przeznaczyć. Dowiesz się z niej, ile będą kosztować np. meble, zasłony, poduszki, dekoracje, karnisze, brodzik, sztućce, szklanki i inne niezbędne do życia najemcy przedmioty.

Po akceptacji koncepcji aranżacyjnej, budżetu prac remontowych oraz wyposażenia, możesz przekazać mi klucze i czekać na mieszkanie gotowe do wynajmu lub sprzedaży.

6.

Remont

– nadzór nad pracami ekipy remontowej, pilnowanie terminów

Organizuję cały remont od A do Z. Współpracuję ze sprawdzoną ekipą. W swoim zespole mam doświadczonych:

 • parkieciarzy,
 • cykliniarzy,
 • hydraulików,
 • elektryków,
 • stolarzy, którzy robią piękne kuchnie i zabudowy do mieszkań.

Zadbam o materiały niezbędne do remontu. Kupię ustalone z Tobą wyposażenie – meble, dodatki i dopilnuję, by remont przebiegał sprawnie, terminowo i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli trzeba będzie zgody spółdzielni na zmiany w mieszkaniu, również się tym zajmę.

7.

Aranżacja wnętrza

Po zakończonym remoncie sprzątam, skręcam i ustawiam meble, wieszam wyprasowane zasłonki w oknach, ustawiam dekoracje, by powitać Cię w „nowym”, odmienionym mieszkaniu gotowym na wynajem lub sprzedaż.

8.

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Na Twoje życzenie wykonam profesjonalną sesję zdjęciową wyremontowanej i zaaranżowanej nieruchomości. Dzięki dobrej jakości zdjęciom ogłoszenie wyróżni się na tle innych ofert, zachęci do obejrzenia, a Ty szybciej znajdziesz najemcę lub kupującego.

9.

Spacer 3D

Dodatkowo mogę przygotować dla Ciebie spacer 3D, który jeszcze lepiej pokaże atuty Twojego mieszkania i zwiększy szansę na znalezienie najemcy, który bez wychodzenia z domu będzie mógł się po nim „przejść”. Spacer 3D to również oszczędność czasu potrzebnego na pokazywanie nieruchomości kolejnym osobom. Dzięki tej opcji łatwiej zdecydować się na wynajem lub kupno.

Gdy odbierzesz klucze do swojego „nowego” mieszkania, tego samego dnia możesz dać ogłoszenie o jego wynajmie lub sprzedaży.

Dlaczego warto zlecić remont właśnie mnie?

Współpraca ze mną to przede wszystkim oszczędność:

 • CZASU, który trzeba poświęcić na szukanie i nadzorowanie ekipy, wybór i zakup potrzebnych rzeczy, sprzątanie i urządzanie mieszkania,
 • NERWÓW – remont to zawsze mniejszy lub większy stres, zwłaszcza gdy nie masz w tym doświadczenia, dla mnie to codzienność,
 • PIENIĘDZY – mieszkania w wyższym standardzie szybciej się wynajmują i sprzedają (każdy miesiąc bez najemcy, to wydatek na czynsz administracyjny i utrata potencjalnego dochodu).

Dodatkowo jeśli posiadasz mieszkanie pospadkowe z mnóstwem rzeczy w środku, w ramach usługi decluterringu pomogę Ci je przeorganizować i uporządkować. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w napisaniu i umieszczeniu ogłoszenia w odpowiednich miejscach w Internecie lub znalezieniu najemcy, również mogę Ci w tym pomóc. Wygodne prawda?

Efekt? Zyskujesz przygotowaną z dbałością o detale nieruchomość pod klucz, która wynajmie się lub sprzeda szybciej i w lepszej cenie.

Remonty przeprowadzam na terenie Warszawy i okolic.

Masz pytania, na które nie znalazłaś/znalazłeś odpowiedzi na stronie?
Zapraszam do kontaktu.

Opinie moich dotychczasowych klientów znajdziesz tutaj.
Zobacz również moje realizacje.

Call Now Button