Przywrócenie funkcjonalności w pomieszczeniu

Uporządkowanie i przeorganizowanie pomieszczenia gospodarczego przy domu jednorodzinnym należącym do właścicieli zajmujących się wynajmem mieszkań.

Klientowi zależało na uporządkowaniu przestrzeni tak, by pomieszczenie spełniało swoją pierwotną funkcję – przechowywania wszelkich materiałów budowlano-remontowych oraz mebli do poszczególnych mieszkań. Z czasem zamieniło się ono w składowisko różnych przedmiotów (stare opony, donice, części samochodowe, stare telewizory i popsute AGD w postaci lodówki etc.).

Dzięki przeprowadzonej Domowej Metamorfozie pomieszczenie stało się funkcjonalne, a dodatkowo zostało całkowicie odnowione i przeorganizowane, uzyskując dużo wolnej przestrzeni.

Po
Po
Po
Przed
Przed
Po
Po
Po
Przed
Przed

Zakres Domowych Metamorfoz obejmował:

  • segregację zawartości magazynu,
  • utylizację zbędnych przedmiotów (elektrośmieci, złom, opony),
  • odmalowanie całego pomieszczenia,
  • montaż regałów oraz haków pozwalających na praktyczne przechowywanie rzeczy,
  • uporządkowanie przestrzeni poprzez wydzielenie konkretnych stref (materiały remontowe, farby, kafelki i gresy, rzeczy najemców).
Autorka

Jestem prekursorką declutteringu w Polsce oraz doradcą home stagingu.  Od lat pomagam innym odmieniać wnętrza i uporządkować przestrzeń w domu, by zapanował w nim ład i spokój. Wierzę, że uporządkowanie naszego codziennego otoczenia niesie ze sobą duże pozytywne zmiany nie tylko w domu, ale też w naszym życiu.

Call Now Button